İp Uygulaması

İp Uygulaması (örümcek ağı) ile Yüz Germe ve Sıkılaştırma / Cerrahi Müdahale olmaksızın yüz gençleştirme
Cildimiz geçen zamanla beraber sarkmaya kendisini bırakmaya başlar. Elastikiyet ve sıkılık azalır, yüz hatlarımız değişmeye başlar. Ciltteki bu olumsuz değişimi durdurup tekrardan genç formuna kavuşturmak için estetik anlamda pek çok uygulamalar yapılmaya başlamıştır. 

Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi, insan vücudu tarafından tamamı ile absorbe edilip kaybolan Polidiaksanon (PDO) adı verilen iplerle yapılan cilt germe ve toparlama uygulamasıdır.

Bu uygulama şekli standart olarak yapılan cilt germe işlemlerinden oldukça farklıdır. Son derece güvenli ve etkindir. Cildin alt tabakasına konulan ipler yaklaşık 7 ay içerisinde tamamiyle absorbe edilirken aynı süre içerisinde üzerinde kollajen liflerinin artmasını sağlar, bununla birlikte cilt yer çekimine karşı koyarak toparlanma yaşar.

Uygulama yapılır yapılmaz ciltte değişimler başlar ve 4-6 hafta içerisinde etkisi tam görülür. Kalıcılık 2 yıla kadar uzanır.


Kupa Terapisi (Hacamat)

Kupa Terapisi (Hacamat)

Kupa terapi, bir nevi boşaltım tedavisi olup hastalığa yol açan zararlı maddelerin vücuttan atılmasını sağlar.

Ozon Terapi

Ozon Terapi

Hayat döngüsünde büyük yeri olan oksijen tıbbi tedavilerde de büyük önem taşımaktadır.

Hirudoterapi (Sülük Tedavisi)

Hirudoterapi (Sülük Tedavisi)

Sülüklerin bünyelerinde 104 farklı biyoaktif madde sayesinde vücuttaki pis kanı emerek toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Merhaba
Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.
kapat