Erkekler için Estetik
Dr. Ufuk Alatekin

Hakkımda

Dr. Ufuk Alatekin 1976 yılında Sakarya’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini İzmir’de tamamladıktan sonra 1995 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakultesine girdi. 2001 yılında mezun olduktan sonra Medikal Estetik konusunda uzmanlaşmayı seçti ve eğitimine Amerika’da devam etme kararı aldı.

“American Academy of Aesthetic Medicine / Medical Aesthetic” bölümünü başarıyla tamamladıktan sonra eğitimine İngiltere’de Harley Aesthetic London’da devam etti. Tekrar Amerika’ya giderek American of Aesthetic Medicine’de bu defa saç ekimi eğitimini tamamladı. Son olarak Almanya’ya giden doktorumuz University of Greifswald Germany’de eğitim aldı. 2013 yılında kendi kliniği olan Doctors Clinic’i kuran Dr. Ufuk Alatekin günden güne büyütmekte olduğu kliniğinde bir çok başarıya imza atmaya devam ederken bir yandan da yaşam boyu eğitim mottosuna sadık kalarak tıbbi gelişmeler doğrultusunda eğitimlerine devam etmektedir. 


Kupa Terapisi (Hacamat)

Kupa Terapisi (Hacamat)

Kupa terapi, bir nevi boşaltım tedavisi olup hastalığa yol açan zararlı maddelerin vücuttan atılmasını sağlar.

Ozon Terapi

Ozon Terapi

Hayat döngüsünde büyük yeri olan oksijen tıbbi tedavilerde de büyük önem taşımaktadır.

Hirudoterapi (Sülük Tedavisi)

Hirudoterapi (Sülük Tedavisi)

Sülüklerin bünyelerinde 104 farklı biyoaktif madde sayesinde vücuttaki pis kanı emerek toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Merhaba
Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.
kapat