Güzelliğe Değer Katanlar

21 Haziran’da Ödülleriyle Buluşuyor!

Dr. Ufuk Alatekin Akademi; 21 Haziran 2021 tarihinde Kuruçeşme Oligark’ta “Güzelliğe Değer Katanlar” ödül töreniyle, hayatlarımıza güzellik katanların çabalarını taçlandırıyor. Bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlatılan “Güzelliğe Değer Katanlar” ödül töreniyle; doğaya, sanata, spora, canlıya, modaya, bilime güzellik katan tüm paydaşların çabalarını duyurmak, onları gururlandırmak ve gelecekteki çalışmaları için cesaretlendirmek amacıyla kişi ve kurumlara ödülleri takdim edilecektir. 

Her yıl aynı tarihte geleneksel olarak tekrarlanacak “Güzelliğe Değer Katanlar” ödül töreninden elde edilecek gelirler, Kadın Sığınma Evleri ve Çocuk Esirgeme Kurumlarından gelen, Dr. Ufuk Alatekin AKADEMİ’de öğrenimine devam eden ve akademik kariyerine yeni başlayacak olan öğrencilerin eğitimine aktarılacaktır. 

Dr. Ufuk Alatekin AKADEMİ’de teknolojik açıdan gelişmiş tıbbi donanıma sahip araçlarla, güzellik ve estetik alanında uzman eğitmenler ile birlikte çalışan öğrenciler aynı zamanda AKADEMİ’nin sağladığı staj imkanıyla tecrübe kazanarak, MEB onaylı sertifikalarıyla, sektörde kolaylıkla iş sahibi olacaklardır. 

Kuruçeşme Oligark’ın ev sahipliğinde 21 Haziran Pazartesi gecesi gerçekleşecek olan “Güzelliğe Değer Katanlar” ödül töreninin sunuculuğunu Seda Torular ve Celil Nalçakan yapacak, Seda Mete canlı performansıyla geceye eşlik edecektir. Gece; bilim, sanat, spor ve iş dünyasından seçkin konukların katılımıyla gerçekleşecek.

Güzellik anlayışının taçlanacağı bu geceye katılımınız, geceyi daha da güzelleştirecektir.

 


 

ORGANİZASYON İSMİ
“GÜZELLİĞE DEĞER KATANLAR” ÖDÜL GECESİ 

ORGANİZASYON EV SAHİBİ
Dr. Ufuk Alatekin Akademi 

ORGANİZASYON TARİHİ VE YERİ
21 Haziran 2021 / OLİGARK (Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Cad. No:58, 34345 Beşiktaş / İstanbul) 

ORGANİZASYON SAATİ VE GİYSİ KODU
Ödül Gecemiz saat 19:00 itibariyle başlayacak olup, kovid önlemleri kapsamında 23:00 itibariyle sona erecektir.

Dress Code: Business Casual, Business Formal, Semi Formal 

 


 

COVID-19 GÜVENLİ TOPLANTI KRİTERLERİ 

  1. Tüm katılımcılardan HES Kodları organizasyondan 1 gün önce E-Devlet üzerinden kontrol edilecektir.
  2. OLİGARK Restauranta girişte maske takılacak ve maskesi olmayanlara içeri alınmayacaktır. Girişte maskesi olmayanlar için maske bulundurulacaktır.
  3. Mekâna girişte ateş ölçümü yapılmalıdır. Ateşi 38 dereceden yüksek olanlar içeri alınmayacak, ivedilikle sağlık kuruluşuna gitmesi talep edilecektir.
  4. Mekâna girişte el dezenfektanı bulundurulacak ve tesise giren her misafirin el antiseptiğini kullanması sağlanacaktır.
  5. Tesislerde uyulması beklenen kuralları açıklayan uyarılar görünür yerlere asılacaktır. Bu bilgilendirme içerisinde ateş, öksürük, burun akıntısı, solunum sıkıntısı gibi belirtileri olan misafirlerin tesise girmemeleri uyarısı yer alacaktır.
  6. Bütün kullanım alanlarında en az 1,5 metre mesafeye uyacak şekilde düzenleme yapılacak, ihtiyaç olan yerlerde zemine ve oturma alanlarına işaretlemeler yapılacaktır.
  7. Asansörlerin içine 1’er metre ara ile sosyal mesafe yer işaretleri yapılacak, toplam kapasitesinin üçte birini geçmemek kaydıyla kapasitesi belirlenecek ve yazılı/görsel bilgilendirme yapılacaktır.
  8. Genel alanlar içerisinde bulunan masa-sandalye-koltuk aralıkları en az 1,5 metre mesafeye uyacak şekilde düzenlenecektir.
  9. Organizatörün çalıştıracağı tam zamanlı ve yarı zamanlı personel, çalışma esnasında maske kullanacaktır. 

Kupa Terapisi (Hacamat)

Kupa Terapisi (Hacamat)

Kupa terapi, bir nevi boşaltım tedavisi olup hastalığa yol açan zararlı maddelerin vücuttan atılmasını sağlar.

Ozon Terapi

Ozon Terapi

Hayat döngüsünde büyük yeri olan oksijen tıbbi tedavilerde de büyük önem taşımaktadır.

Hirudoterapi (Sülük Tedavisi)

Hirudoterapi (Sülük Tedavisi)

Sülüklerin bünyelerinde 104 farklı biyoaktif madde sayesinde vücuttaki pis kanı emerek toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Merhaba
Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.
kapat