Behandlung von Erektionsproblemen mit Stammzellen

Behandlung von Erektionsproblemen mit Stammzellen

Eine erektile Dysfunktion liegt vor, wenn die Dauer und Stärke der Erektion im Penis für den Geschlechtsverkehr nicht ausreichen.Es ist möglich, dass sich der Penis überhaupt nicht verhärtet, nur teilweise verhärtet oder vor der Ejakulation oder vor dem Eintreten in die Vagina verschlafft.Die Erektion hängt stark von psychologischen Faktoren ab.Obwohl es abhängig ist, wird sie auch durch Erbkrankheiten verursacht.

Heutzutage wird das von der FDA zugelassene autologe Verfahren immer häufiger angewendet.Die Stammzellsuspension aus dem Fettbereich (Bauch oder Hüfte) der Person wird 30 Minuten lang auf beide Seiten des Penis angewendet.Dieses Verfahren muss möglicherweise 2-3 Mal wiederholt werden.

Kök Hücre İle Sertleşme Problemi Tedavisi Nedir?

Sertleşme problemi diğer bilinen ismi ile iktidarsızlık olarak geçmektedir. İktidarsızlık yaşayan kişiler, kök hücre tedavisi ile oldukça başarılı bir sonuçla karşılaşmaktadır. Sertleşme problemi fiziksel, hormonal ya da psikolojik olarak etkileri ortaya çıkarır. Bu durumda günlük yaşantıyı etkilemektedir. Sertleşme güçlüğü yaşanılması, cinsel ilişkide yeterli bir gücün oluşmamasını gösterir. Aynı zamanda kişinin kalıtsal olarak yer edinen hastalıklarını da ortaya çıkarmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte kök hücre ile penisin çevresine işlem uygulanır.

Böylelikle sertleşme problemi tedavisi gerçekleşmiş olur. Kök hücre ile sertleşme problemi tedavisi, oldukça pratik ve sağlıklı bir şekilde tamamlanır. Burada ilerleyen teknolojinin Tıp tedavisindeki cihazları kullanılmaktadır. Amerika, İngiltere gibi ülkelerde kullanılan cihazlar Nişantaşı Estetik Kliniği bünyesinde bulunmakta olup son teknoloji cihazlar sayesinde kısa süreli ve sağlıklı sonuçlar vermektedir. Cihazlar alanında uzman doktor tarafından kullanıldığı takdirde, sağlıklı ve oldukça kaliteli bir işlem yapılmış olunur. 

Günümüzde FDA onaylı otolog işlem giderek yaygınlaşmaktadır. Kişinin adipoz (göbek veya kalça) bölgesinden alınan kök hücre süspansiyonu penisin her iki tarafına 30 dk süreyle tatbik edilir. Bu işlem 2-3 tekrar gerektirebilir.

Kök Hücre İle Sertleşme Problemi Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?

Kök hücre ile sertleşme problemi tedavisi yapılmadan önceki sürecinde, hastanın belli başlı testler ile incelenmeye alınması gerekmektedir. Sonrasındaki süreçte kök hücre ile doğal bir yöntem uygulanır. Bu yöntem yaşanılan iktidarsızlık problemini ortadan kaldırmaktadır. Kök hücre tedavisi, kişinin kendi hücrelerinden alınarak penisinin uyarılmasıyla oluşur. Burada uygulanan tedavi penis içerisinde bulunan dokunun, kök hücre tedavisi ile uyarılması ve devamında tekrardan işlevini kazanması amaçlanır. Kök hücreler tedavide uygulandıkları alana dönüşebilirler. Bu sebeple penise uygulandığı takdirde burada ki kas dokusunda, kas görevi gerçekleştirir. Böylelikle kişinin iktidarsızlık problemi de rahat bir şekilde ortadan kalkar.

Kök Hücre İle Sertleşme Problemi Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Kök hücre ile sertleşme problemi tedavisi, sertleşme sorunu yaşayan kişilere uygulanmaktadır. Bu konuda ciddi problem yaşayan hastalar doktoru ile iletişime geçtiği takdirde belirli aşamalar sonra tedavi altına alınmaktadır.

  • Bu tedavinin başarılı bir şekilde sonuçlanabilmesi için doktor ve hasta karşılıklı olarak iletişim kurmalıdır.
  • Penisin uyarılması ve fonksiyon gösterilebilmesi önemlidir. Ardından sertleşme sorununun da ortadan kalkması, tedavinin başarılı bir şekilde uygulandığını gösterir.
  • Kanser tedavisi gören hastalar ya da herhangi bir hastada kök hücre tedavisine uygun hücre olmaması gibi durumlarda kök hücre tedavisi iktidarsızlık yaşayan kişiler için uygulanmaz.

Bu tarz durumlar olmadığı takdirde tedavi uygulanabilir. 

Kök Hücre İle Tedavi Yönteminin Amacı Nedir?

Kök hücre ile sertleşme problemi tedavisi amacı, kök hücrenin bulunduğu alana uyum sağlaması ile oluşmaktadır. Burada sertleşme problemi yaşayan bir hastanın, penisine kendi hücrelerinden bir kök hücre tedavisi yapıldığı takdirde bu alanda bir doku oluşturulur. Bu sebeple;

  • Hastanın yaşına,
  • Geçirmiş olduğu hastalık durumuna
  • Ve kilo durumuna göre bir tedavi süreci başlatılır.

Burada belirli incelemeler sonrasında süreç doktor kontrolünde gerçekleşir. Tedaviden memnun kalınması, hücrelerin damar yoluna enjekte edilmesiyle oluşmaktadır.

Kök Hücre İle Sertleşme Problemi Tedavisinin Başarı Oranı Nedir?

Kök hücre ile yapılan her türlü tedavi yönteminde, büyük başarılar elde edilir. Tıp alanında sıklıkla kullanılan bu tedavi yöntemi, sertleşme problemi yaşayan hastalar için de kullanılmaktadır. Tedaviye başlanılan andan itibaren sonucuna kadar büyük bir performans görülmektedir. 


KupSchröpfen (Hacamat)

KupSchröpfen (Hacamat)

Schröpfen, ist eine Art Drainagebehandlung und ermöglicht die Entfernung schädlicher Substanzen, die die Krankheit verursachen, aus dem Körper.

Ozontherapie

Ozontherapie

Sauerstoff, der einen großen Platz im Lebenszyklus einnimmt, ist auch bei medizinischen Behandlungen von großer Bedeutung.

Hirudotherapie (Blutegeltherapie)

Hirudotherapie (Blutegeltherapie)

Bei der Hirudotherapie (Blutegeltherapie), die seit Jahrhunderten als traditionelle medizinische...

Hallo
Gerne beantworten wir Ihre Fragen.
kapat